O nas

O NAS

BIURO RACHUNKOWE KROPKA s.c. Małgorzata Kropiwnicka, Leszek Kropiwnicki to licencjonowane Biuro, działające w oparciu o wydane przez Ministra Finansów certyfikaty księgowe Małgorzaty Kropiwnickiej nr 20965/2008 i Leszka Kropiwnickiego nr 65333/2014, uprawniające o usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Aby zabezpieczyć naszych Podatników i siebie - nasza działalność jest objęta ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w PZU, w wysokości 15000 euro, odnawianym corocznie, z którego do tej pory nie korzystaliśmy.

Aktualnie świadczymy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, głównie z Białegostoku i okolic jak również z Warszawy, Lublina, Katowic. Nasi Podatnicy prowadzą działalność na terenie całej Europy m.in. w Niemczech, Anglii, Belgii, Francji, Słowacji, Szwecji, Norwegii, Białorusi, Rosji.

Naszym celem jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w sferze finansowo-księgowej, niezależnie od profilu działalności gospodarczej jak i formy prawnej.
Posiadamy bardzo dobrą znajomość odpowiednich przepisów oraz wieloletnie doświadczenie rachunkowe.
Korzystamy z rozwiązań wypracowanych przez nas przez kilkanaście poprzednich lat, ale także nowoczesnych pomysłów na prowadzenie księgowości. Jednocześnie stale podnosimy swoje kwalifikacje, śledzimy bieżące potrzeby i trendy.

W naszym Biurze wykorzystujemy licencjonowane programy księgowe serii InsERT w tym rozbudowany system do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego, oraz elastyczny system finansowo-księgowy wyposażony w pełną gamę funkcji do prowadzenia pełnej księgowości, a także wiele dodatkowych, ponadstandardowych rozwiązań.

Podstawową zasadą stosowaną w naszym Biurze jest traktowanie każdego Podatnika indywidualnie. Podchodzimy do problemów z należytą starannością i uwagą niezależnie od klienta. Nie poprzestajemy na ewidencjonowaniu dokumentów księgowych. Kładziemy duży nacisk na analizę danych płynących z ksiąg rachunkowych, doradztwo podatkowe i optymalizację kosztów oraz minimalizację obciążeń podatkowych.